Για ακόμη μια χρονιά, η ΧΗΤΟΣ ΑΒΕΕ στηρίζει έμπρακτα το έργο της ΕΛΕΠΑΠ. Πιστό στην κοινωνική του ευαισθησία, το νερό ΖΑΓΟΡΙ προσφέρει, αντί χριστουγεννιάτικων καρτών, τη βοήθειά του στις υπηρεσίες της Ελληνικής Εταιρείας Προστασίας και Αποκατάστασης Παίδων (ΕΛΕΠΑΠ) Ιωαννίνων, συνδράμοντας και αυτή τη χρονιά στην ενίσχυση του φιλανθρωπικού Σωματείου.
Τελευταία Νέα
Δημοφιλή Νέα
Άροσις: Στήριξε το 1ο CAFF FAMILY DAY Χ DESMOS
Στην άροσις γνωρίζουν καλά πόσο σημαντικό είναι να προσφέρεις στους ανθρώπους σουτα δώρα της γης!. Σε αυτό το πλαίσιο, πρόσφεραν με όλη τους την...